Lista produktów marki Onsen

Onsen to nowa marka na rynku poduszek i materacy. Nie mniej swoje genialne produkty projektuje czerpiąc wiedzę z doświadczenia innych, m.in. Dr Sapporo

Onsen - powiew świeżości na rynku poduszek ortopedycznych i materacy do łóżek

Marka Onsen powstała stosunkowo niedawno, aczkolwiek ma w swoim katalogu 3 rewelacyjnie dopracowane, innowacyjne poduszki ortopedyczne do spania - Yoko, Hiro, Asana. Zaprojektowane wspólnie z doświadczonym zespołem fizjoterapeutów oraz lekarzy charakteryzują się idealnie dopasowanymi kształtami do ludzkiej fizjonomii - wszystko abyś spał zdrowo. Wykorzystano również najnowszy typ pianki Blupur, która jest bardzo sprężysta a w dodatku jej komórki mają przekrój otwarty co oznacza znacznie większy przepływ powietrza oraz o wiele większą trwałość od zwykłych pianek z pamięcią.

Zespół Onsen

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Materac do spania Onsen...

Innowacyjny materac ONSEN Osaka Air

Przemyślany w każdym calu. Każda warstwa materaca Osaka Air pełni określoną funkcję. Również kolejność poszczególnych warstw nie pozostaje przypadkowa. Wszystko aby zapewnić Tobie idealne podparcie i komfort snu.
Zupełnie nowy rodzaj pianki - Blupur oraz przemiła poszewka z najwyższej jakości materiału Bekaert Deslee!

Idealny do spania w każdej pozycji!

Cena 2 608,00 zł

Poduszka ortopedyczna YOKO...

Zupełna nowość! Poduszka ortopedyczna do spania YOKO Blupur od ONSEN

Spanie jeszcze nigdy nie było tak zdrowe! Poduszka wykonana z najnowszej, innowacyjnej pianki Blupur, która dzięki otwartym komórkom jest bardziej przewiewna, wytrzymalsza i zdrowsza. Poduszka przeciwdziała spłycaniu lordozy szyjnej.

Kompaktowy kształt poduszki Yoko jest najczęściej wybierany przez kobiety. Wysokość odpowiada kobiecym kształtom szyi i barków.

Pozycje do spania na boku i na plecach.

Cena 329,00 zł

Poduszka ortopedyczna HIRO...

Zupełna nowość! Poduszka ortopedyczna do spania HIRO Blupur od ONSEN

Spanie jeszcze nigdy nie było tak zdrowe! Poduszka wykonana z najnowszej, innowacyjnej pianki Blupur, która dzięki otwartym komórkom jest bardziej przewiewna, wytrzymalsza i zdrowsza.

Hiro to duża poduszka przeznaczona głównie dla mężczyzn. Idealna dla osób o szerokiej budowie barków i masywnej budowie karku i tułowia.

Pozycje do spania na boku i na plecach.

Cena 419,00 zł

Poduszka ortopedyczna ASANA...

Zupełna nowość! Poduszka ortopedyczna do spania ASANA Blupur od ONSEN

Spanie jeszcze nigdy nie było tak zdrowe! Poduszka wykonana z najnowszej, innowacyjnej pianki Blupur, która dzięki otwartym komórkom jest bardziej przewiewna, wytrzymalsza i zdrowsza. 

Asana to poduszka dla osób, które potrzebują dodatkowego podparcia odcinka piersiowego

 kręgosłupa w pozycji snu na plecach. Świetnie sprawdzi się u osób, które cierpią z powodu chorób odcinka szyjnego kręgosłupa.

Pozycje do spania na boku i na plecach.

Cena 329,00 zł

Siatka na materac AIRFLOW...

Przewiewna siatka 3D

Jeśli posiadasz materac, na którym Twoje ciało się przegrzewa i poci mamy dla Ciebie rozwiązanie! To siatka Airflow Mesh, wykonana z materiału 3D, która jest całkowicie przewiewna. Siatka Airflow Mesh występuje w różnych rozmiarach, w zależności od posiadanego przez Ciebie materaca wybierz swój rozmiar.
Co ważne, siatkę Airflow Mesh można prać w pralce! Ulepsz swój stary materac już dziś i zapomnij o przegrzewaniu ciała podczas snu.
Cena 389,00 zł