Poduszka ortopedyczna dr Sapporo LONDON Memory

95,00 zł
Brutto

Poduszka ortopedyczna od dr Sapporo - London Memory

Wspaniałe rozwiązanie dla osób często zmieniających pozycję snu. Mnóstwo osób śpi w różnych pozycjach i nie ma jednej czy dwóch ulubionych. Poduszka London Memory to idealnie dopasowane rozwiązanie. Poduszka wykonana jest z pianki z pamięcią kształtu co zapewnia śpiącemu świetne dopasowanie poduszki do budowy ciała.

Pozycje do spania w różnorodnych pozycjach.

Ilość

 

Twoje zakupy są bezpieczne przez szyfrowane połączenie

 

Wysyłka kurierem. 1 dzień roboczy

 

14 dni na zwrot towaru

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA OD DR SAPPORO - LIDERA W PROJEKTOWANIU IDEALNYCH PODUSZEK DO SPANIA 

Model London Memory to poduszka, która jest rekomendowana dla osób często zmieniających swoją pozycję snu w nocy. Rdzeń poduszki to specjalne przygotowane pasemka pianki z pamięcią, które dowolnie układają się w poduszce. Dzięki temu poduszka nie ma jednego kształtu a użytkownik może dowolnie zmieniać jej ułożenie.

Cechy szczególne poduszki London Memory

Jest zarejestrowana jako wyrób medyczny kl. I co oznacza jej wysoką jakość i bezpieczeństwo. Poduszka powstała zgodnie z normą ISO, co gwarantuje perfekcyjnie wykonanie każdej sztuki, która wyszła od producenta Dr Sapporo. Warto wspomnieć o unijnym znaku CE oraz 5-o letniej gwarancji.

Cechy poduszki ortopedycznej London Memory

Rodzaj pianki - Memory Foam

Poduszka London wykonana jest z najwyższej jakości pianki z pamięcią w formie drobnych, cienkich pasków piankowych (frytek). Bardzo ważna jest odpowiednia twardość pianki, z której wykonana jest poduszka. Pianka zbyt miękka lub zbyt twarda powoduje nienaturalne wykrzywienie się kręgosłupa podczas snu.

Pianka zastosowana w poduszce London jest optymalnej twardości. Pianka Memory Foam – tj. z pamięcią, to innowacyjna technologia oparta o tzw. open cells, która pozwala na uzyskanie wyjątkowego komfortu snu. Pianka z pamięcią jest materiałem termoplastycznym, który pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do naturalnej krzywizny kręgosłupa szyjnego – podpierając go we wszystkich punktach. Dzięki temu kręgi szyjne znajdują się we właściwej pozycji, a mięśnie są rozluźnione.

Jako ciekawostkę należy dodać, że ten rodzaj pianki opracowała NASA aby zredukować skutki przeciążeń na jakie byli narażeni astronauci podczas startów pojazdów kosmicznych.

Pianka Memory


Niesamowicie długość gwarancji!

Dr Sapporo oferuje aż 5 lat gwarancji na rdzeń poduszki.

5 lat gwarancji na rdzeń poduszki


Bardzo trwała poszewka bawełniano - poliestrowa

Poduszka ubrana jest w bardzo trwałą i wytrzymałą poszewkę bawełniano - poliestrową. Poszewkę można prać.

Poszewka do poduszki ortopedycznej

Opis

Rodzaj pianki
Memory
Rozmiary poduszki
Uniwersalny
Pozycja spania
Różnorodne
Wymiary w cm
64 x 36 x 8/10
Wyrób medyczny klasy I
Tak
Gwarancja
5 lat (na rdzeń poduszki)
Znak bezpieczeństwa CE
Tak
Norma ISO
9001:2009
Poszewka
Wytrzymała bawełniano - poliestrowa
Twardość pianki
Średnia
Gęstość pianki
65 kg/m3

Specyficzne kody